O nas

Kim jesteśmy? Grupą ludzi która działa wspólnie w celu stworzenia miejsca w którym łatwiej będzie przetrwać załamanie systemu niż działając w pojedynkę. Bierzemy pod uwagę możliwości lokalizacyjne, właściwości terenu, kwestie budownictwa, upraw, zapasów, zabezpieczenia, ilości przebywających osób. Ale także możliwości ograniczonego odtwarzania funkcjonalności administracyjnych dla lokalnej społeczności czy świadczenie pomocy medycznej.

Nazwa "Fort Nadzieja" jest jedynie nazwą roboczą. Możliwe że wybierzemy bardziej zniechęcającą postronnych do odwiedzenia tego miejsca :)).

Raczej nie będziemy poruszali tematów związanych z permanentną wędrówką. Ograniczymy się do dotarcia / dojścia do Fortu dla tych, którzy nie zdążą dotrzeć przed kryzysem.

Osoby poszukujące kontaktu z nami lub mające wartościowe uwagi do poruszanych tematów zapraszamy na podstronę "kontakt".

Aktualności

Powolutku zaczynamy budować naszą witrynę internetową. Znajdziesz tu materiały, informacje i przemyślenia mogące być wsparciem w temacie jak się zabezpieczyć na okoliczność głębokiego padu systemu. więcej ...

Ostatnie wpisy

Tematy

Aktualności