FAQ

Z czasem pojawią się tu najczęściej zadawane pytania P i odpowiedzi O.

P Czy już wiecie gdzie będzie zlokalizowany Fort?
O Nie. Ale w naszych planach jest przede wszystkim dzisiejsze województwo dolnośląskie. Mamy tam już jedną z lokalizacji ale, niestety, niesie z sobą pewne ograniczenia.

P Kiedy będzie można zgłosić swój akces?
O Właściwie już prowadzimy nabór do Grupy A, kontaktujemy się z osobami które, jak sądzimy, mogą być wartościowym wsparciem dla naszego projektu. Jeśli uważasz się za taką osobę, a zapoznałeś się już z wątkami Temat 2a/2c/2d, to możesz wysłać zgłoszenie na właściwy adres mailowy który znajdziesz w zakładce "Kontakt".

P Jaki wiek kandydatów jest preferowany?
O Ciężkie pytanie, a wynika to z tego że działamy z niejakim wyprzedzeniem. Tzn. nie ma jednoznacznie zarysowanego zagrożenia które może się ziścić np. w ciągu 2 czy 10 lat. Dla osoby 50-cio letniej może się okazać że nie doczeka sytuacji kryzysowej do której się przygotowuje, a dla osoby np. 25-cio letniej może się to prędzej czy później, jednak, ziścić. Nasze starania należy raczej uznać za wypracowywaną swoistą polisę ubezpieczeniową - jak przyjdzie kryzys to będzie "jak znalazł" a jak kryzys nie przyjdzie to ... dobrze że nie przyszedł. Dlatego każdy indywidualnie musi rozważyć i ocenić czy związanie się z takim projektem będzie miało dla niego, w dłuższej perspektywie, sens.


Aktualności

Powolutku zaczynamy budować naszą witrynę internetową. Znajdziesz tu materiały, informacje i przemyślenia mogące być wsparciem w temacie jak się zabezpieczyć na okoliczność głębokiego padu systemu. więcej ...

Tematy

Aktualności